MİMARLIK

Merkez ofis binamızda çalışan teknik kadromuz, güncel meslekteki ve teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, özgün ve yenilikçi tasarımlarımızla birleştirerek, hem proje hem de tasarımların uygulanması konusunda tecrübelerini ön plana çıkarmaktadır.

MÜHENDİSLİK

Merkez ofis binamızda çalışan teknik kadromuz tarafından, statik projelerin (betonarme – çelik – uzay kafes) çizilerek denetlenmesi gerçekleşmektedir. Uygulanabilir, modern, özgün ve ilklerden oluşan mühendislik yapılarının tasarlanıp projelendirmesi ve uygulanması konusunda uzman kadromuz aktif görev almaktadır.

İÇ MİMARİ DEKORASYON

Her ölçekte mekanların hem iç hem de dış düzenlemeleri, kişiye ve mekana özel tasarımlar sunan ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yerinde ölçü ve keşif yapılarak projelendirilen ve 3d görsellerle size sunulan projeler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi ve keşif talebi için bize ulaşın.

TAAHHÜT & İNŞAAT

Firmamız, bünyesinde barındırdığı tecrübeli mimar ve mühendis kadrosu ile, mimarlık ve mühendisliği uyum içinde hayata geçirip uygulamaktadır. İnşaat sektörünün her dalında uzman ekipleri ile faaliyet gösteren firmamız, kaba ve ince işlerin projelendirilip anahtar teslim imalatlarına kadar her alanda aktif referanslara sahiptir.

İMALAT

İmalat ve boya atölyemizde, her ölçekte uzay kafes, çelik konstrüksiyon imalatlarını uluslararası standartlara uygun olarak, teknik kadrolarımızın denetiminde, geniş renk ve model çeşitliliği ile hızlı ve kaliteli şekilde imal edip, son montaj bölgesine nakledip, tecrübeli elemanlarımızla montajını gerçekleştirmekteyiz.

DANIŞMANLIK

Firmamız, dalında uzman kadrolarımızla, gerek mimarlık gerekse mühendislik proje dallarında, imalat öncesi ve sonrasını da kapsamak üzere inşaat ve imalat alanında, hakediş, metraj, keşif konularında hem aktif olarak çalışmakta hem de diğer firmalara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.