Bülent Önder İnşaat A.Ş.

1991 yılından itibaren inşaat sektöründe hizmet vermekte olan mimarlık ve mühendislik firmamız, daha kurumsal bir yapı ve kimlikle birlikte “BÜLENT ÖNDER İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.” adı altında hizmetlerine devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile, sektörde geniş ölçekli proje ve inşaat dallarında önemli bir konuma sahiptir.

Uzay kafes ve çelik konstrüksiyon imalat, proje ve uygulama alanlarının yanında, inşaat sektörünün her kolunda aktif projelere sahip olan firma, güvenlik ve kaliteyi birinci hedef olarak benimsemiş ve yaptığı imalatlarda ön planda tutmuştur.

Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip firma, bünyesindeki genç ve tecrübeli teknik kadro ile proje, inşaat ve taahhüt alanlarında her geçen gün büyüyerek çeşitli yapı gruplarında öncü imalatlara imza atmıştır.

Misyon

26 yılık tecrübemiz doğrultusunda oluşturduğumuz kaliteli, özgün, estetik değerlere sahip mühendislik ve mimarlık ürünlerini, zamanında ve eksiksiz olarak sizlere sunmayı misyon olarak benimseyen firmamız, tam müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyon

Faaliyet gösterilen sektörlerde, mimarlık ve mühendislik faaliyetleri önde olmak suretiyle, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Ekibimiz

null

A.BÜLENT ÖNDER

İNŞAAT MÜHENDİSİ – ŞİRKET SAHİBİ

1988 yılında meslek hayatına başlayan, sektörde özellikle çelik ve uzay kafes sistemlerin projelendirilmesi, imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşarak büyük-kapsamlı özel imalatların aranan ismi konumuna gelmiştir. Yılların tecrübesini kurmuş olduğu bu şirkette arttırarak devam etmektedir.

null

NAZAN TOSUN

İNŞAAT MÜHENDİSİ – UYGULAMA DEPARTMANI

1988 yılında meslek hayatına başlamış olan Nazan Tosun Önder, betonarme statik proje üzerine uzmanlaşmış olup bu alanda çalışmaya devam etmektedir.

null

BUĞRA KAYALI

YÜKSEK MİMAR – PROJE DEPARTMANI

2002 yılında lisans, 2005 yılında master eğitiminden mezun olan Buğra Kayalı, 2002 yılından bu zamana kadar mimarlık, tasarım ve proje, inşaat gibi sektörün çeşitli dallarında uzmanlaşarak bir çok özgün yapı ve imalatlara imza atmıştır.

null

TOLGA ASLAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ – TEKNİK UYGULAMA SORUMLUSU

2007 yılında mühendislik fakültesinden mezun olduktan sonra meslek hayatına atılan Tolga Aslan, çeşitli ölçeklerde mühendislik yapılarında görev alarak tecrübelerini artırmış, Expo 2016 Antalya projesini tamamladıktan sonra şirket bünyemizde çalışmaya başlamıştır.

null

K.ÖZÜN KURAL

İNŞAAT MÜHENDİSİ – TEKNİK UYGULAMA SORUMLUSU

2015 yılında meslek hayatına atılmış olan genç ve dinamik takım arkadaşlarımızdan olan K. Özün Kural, devam eden şantiyelerimizin organizasyonlarında görev almaktadır.

null

A.İREM AVCIDIRLAR

TEKNİK PERSONEL – SATINALMA VE FİNANS

1996 yılında makine bölümünden mezun olan takım arkadaşımız, geçmiş iş yaşantısındaki satın alma ve finansman konularındaki tecrübesi ile bünyemizde merkez ofisimizde görev almaktadır.